הלוואות קטנות

לוקחים הלוואה קטנה

הלוואה קטנה, הנקראת גם מיקרו הלוואה או מיקרו אשראי, היא סכום כסף קטן שניתן ליזם או לבעל עסק כדי שישתמש בו עבור החברה שלהם.

ההלוואות ניתנות בדרך כלל בצורה של תשלום בודד ובעלות ריבית נמוכה. ההלוואות ניתנות לרוב על ידי מוסדות פיננסיים וארגונים שרוצים לעזור לאנשים להקים עסק משלהם.

הלוואות קטנות יכולות לשמש למטרות רבות ושונות, כמו קניית מלאי, רכישת ציוד, פירעון חובות ועוד.

הלוואה קטנה היא סוג של הלוואה הניתנת לאנשים שזקוקים לסכומי כסף קטנים. הסכום שניתן בדרך כלל נע בין $100 ל$1,000. הלוואות אלו ניתנות להחזר בסכום חד פעמי או בתשלומים.

הלוואות קטנות משמשות לרוב למקרי חירום ולהוצאות כגון תשלום חשבונות, קניית מזון או תשלום עבור שכר דירה. הם משמשים לעתים קרובות גם על ידי אנשים שאין להם גישה לסוגים אחרים של שירותים פיננסיים כמו בנקים מכיוון שייתכן שיש להם אשראי גרוע או שלא נחסך מספיק כסף להלוואה גדולה יותר.

הלוואה קטנה היא הלוואה שבדרך כלל היא פחות מ-10,000 ש”ח. שיעור האחוז השנתי (APR) עבור הלוואה קטנה יכול לנוע בין 5% ל-25%.

הלוואות קטנות

מיקרו הלוואות

הלוואות קטנות ידועות גם בתור הלוואות מיקרו או הלוואות משכורות.

הלוואה קטנה היא סוג של הלוואה שבה על הלווה להחזיר את ההלוואה בטווח קצר. סכום הכסף המושאל ללווה הוא בדרך כלל נמוך.

גם הריביות על הלוואות אלו נמוכות יותר מאשר בשאר סוגי הלוואות. הלוואות אלו משמשות לעתים קרובות למטרות חירום, כגון תיקון רכב בלתי צפוי או חשבונות רפואיים.

יש אנשים שמשתמשים בהם כדי להסתדר בין משכורות, ואחרים עשויים להשתמש בהם כאשר הם צריכים מזומן מהיר כדי לקנות משהו שהם לא יכולים להרשות לעצמם עם ההכנסה הנוכחית שלהם.

הלוואה קטנה היא סכום כסף קטן יותר שאדם יכול ללוות ממוסד פיננסי או מלווה אחר. הלוואות קטנות עשויות לשמש להוצאות בלתי צפויות, למקרי חירום או למטרות קצרות טווח. הלווה בדרך כלל מחזיר את ההלוואה עם ריבית תוך שלושה עד שישה חודשים.

ההגדרה של "קטן" משתנה בהתאם למדינה ולתעשייה. בארצות הברית, למשל, הלוואות קטנות מסווגות לעתים קרובות כבעלות סכום קרן שאינו עולה על 3,500 דולר ושיעור שנתי של אחוז נמוך מ-36%.

הלוואות קטנות פופולריות במדינות מתפתחות בהן הן יכולות לשמש מקור אשראי חשוב לאנשים שאין להם גישה לחלופות כמו בנקים.

הוצאות בלתי צפויות

הלוואה קטנה היא שירות פיננסי המעניק אשראי לטווח קצר לצרכנים הזקוקים לכסף עבור הוצאות בלתי צפויות.

הלוואה קטנה היא לרוב בסכום נמוך בהרבה מהלוואה בנקאית מסורתית וגם תקופת ההחזר קצרה יותר. סוג זה של הלוואה ניתן לקבל ממלווה מורשה או מאדם פרטי.

הלוואות קטנות מוגדרות בדרך כלל כהלוואות בעלות של פחות מ-1,000 דולר. הן ידועות גם בתור הלוואות מיקרו או לפעמים נקראות הלוואות "משכורת". הלוואות מסוג זה יכול להילקח על ידי כל מי שיש לו חשבון עובר ושב והוא מעל גיל 18.

תקופת ההחזר הממוצעת להלוואה קטנה היא כשבועיים והריבית לרוב גבוהה יותר מהלוואות גדולות יותר כמו משכנתא לרכב ולדירה.

ישנן סיבות רבות מדוע מישהו עשוי להצטרך לקחת הלוואה קטנה, כולל: מקרי חירום רפואיים בלתי צפויים, תיקוני רכב, חובות בכרטיסי אשראי וכו'.

הלוואה קטנה היא סוג של הלוואה הניתנת לאנשים שאינם זכאים להלוואות מסורתיות. הלוואה מסוג זה יכולה להינתן לאנשים בעלי דירוג אשראי גרוע, פשטו רגל או עצמאים.

הלוואות קטנות נקראות גם מיקרו הלוואות. הם משמשים לעתים קרובות על ידי אנשים ללא גישה לאפשרויות מימון מסורתיות מכיוון שהם לא יכולים לספק בטחונות ואין להם היסטוריית אשראי טובה.

הלוואה לתקופה קצרה

כאשר אנו צריכים ללוות כסף לתקופה קצרה, יש לנו אפשרות לקחת הלוואה קטנה. הלוואה מסוג זה היא מושלמת כאשר אתה צריך לשלם עבור משהו שישמש אותך רק בעתיד הקרוב ואתה לא רוצה להשתמש בחסכונות שלך.

הלוואות קטנות הן בדרך כלל פחות מ-$5,000 והן ניתנות על ידי בנקים ומוסדות פיננסיים אחרים. הם ידועים גם כהלוואות ביום משכורת, הלוואות לטווח קצר או מקדמות במזומן.

הריביות על הלוואות אלו יכולות להיות גבוהות יותר מאשר בהלוואות מסוגים אחרים מכיוון שלעתים קרובות הן אינן מובטחות. המלווה אינו מבקש בטחונות, כך שאם הלווה לא יעמוד בתשלום שלו, ייתכן שהמלווה לא יקבל דבר בחזרה.